PRO TOUR 470

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. Mocna i nie zatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze

Price : 60 zł za 1 dzień, kolejne dni 55 zł

Vista

Vista to jeden z najciekawszych kajaków dwuosobowych z otwartym kokpitem na świecie. Produkowany od wielu już lat i. Stał się prawdziwym hitem polskich rzek. Poszukiwany szczególnie przez uczestników spływów kajakowych.

Price : 60 zł za 1 dzień, kolejne dni 55 zł

AQUARIUS TRAPER

Jest to idealny kajak na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak już w standardzie posiada praktycznie kompletne wyposażenie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie

Price : 50 zł za pierwszy dzień, kolejne dni 45 zł

AQUARIUS TREK

Kajak Aquarius TREK jest odchudzonym i wydłużonym bratem bliźniakiem niezwykle popularnego Trapera. Dzięki swojej długości i dwóm wklęsłym szynom na dnie Aquarius Trek bardzo dobrze trzyma się kursu.

Price : 50 zł za pierwszy dzień, kolejne dni 45 zł

AQUA SOLO

Odpowiednie parametry czynią z AQUA SOLO prawdziwego pogromcę nizinnych rzek, na których spisuje się niezawodnie. Gdy podczas wędrówki trzeba będzie pokonać jezioro również da sobie radę

Price : 50 zł za pierwszy dzień, kolejne dni 45 zł

DAG TIWOK

Jeden z najszybszych kajaków polietylenowych w swojej klasie. Polietylenowa bardzo uniwersalna jedynka, która sprawdzi się w każdych warunkach. Bezpieczna na morzu, skuteczna na rzece i jeziorze.

Price : 50 zł za pierwszy dzień, kolejne dni 45 zł

KANU NAOMU

Naomu to kanu o wyglądzie indiańskich łodzi, od kilku lat bestseller w Norwegii. W naszej ofercie występują dwie wersje tego modelu BASIC i PREMIUM.

Price : 70 zł za 1 dzień, kolejne dni 65 zł

Aquarius Aqua One 435

Klasyczna turystyczna jedynka, która na przełomie kilku lat przeszła szereg zmian i teraz osiągnęła swoją optymalną postać. Bardzo przyjazny kajak w zasadzie dla każdego. Zapewni poczucie bezpieczeństwa początkującym, sprosta wymaganiom doświadczonych.

Price : 50 zł za 1 dzień, kolejne dni 45 zł

Kajak 3-osobowy EASTY D 5.5 - LIKER KAYAK

Price : 50 za 1 dzień

RIVIERA

Niezwykle wytrzymała kanadyjka ceniona szczególnie przez wypożyczalnie i organizatorów spływów, stabilna, wyposażona w 3 wygodne siedziska.

Price : 55 zł za 1 dzień , kolejne dni 5 zł taniej.