PRO TOUR 470

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. Mocna i nie zatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze

AQUARIUS TRAPER

Jest to idealny kajak na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak już w standardzie posiada praktycznie kompletne wyposażenie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie

AQUARIUS TREK

Kajak Aquarius TREK jest odchudzonym i wydłużonym bratem bliźniakiem niezwykle popularnego Trapera. Dzięki swojej długości i dwóm wklęsłym szynom na dnie Aquarius Trek bardzo dobrze trzyma się kursu.

AQUA SOLO

Odpowiednie parametry czynią z AQUA SOLO prawdziwego pogromcę nizinnych rzek, na których spisuje się niezawodnie. Gdy podczas wędrówki trzeba będzie pokonać jezioro również da sobie radę

DAG TIWOK

Jeden z najszybszych kajaków polietylenowych w swojej klasie. Polietylenowa bardzo uniwersalna jedynka, która sprawdzi się w każdych warunkach. Bezpieczna na morzu, skuteczna na rzece i jeziorze.

KANU NAOMU

Naomu to kanu o wyglądzie indiańskich łodzi, od kilku lat bestseller w Norwegii. W naszej ofercie występują dwie wersje tego modelu BASIC i PREMIUM.

Aquarius Aqua One 435

Klasyczna turystyczna jedynka, która na przełomie kilku lat przeszła szereg zmian i teraz osiągnęła swoją optymalną postać. Bardzo przyjazny kajak w zasadzie dla każdego. Zapewni poczucie bezpieczeństwa początkującym, sprosta wymaganiom doświadczonych.

RIVIERA

Niezwykle wytrzymała kanadyjka ceniona szczególnie przez wypożyczalnie i organizatorów spływów, stabilna, wyposażona w 3 wygodne siedziska.